KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15174193
nr 1517 4193
Blandteknik
6 st, Orientaliska, Folksagor, yttermått inklusive ram: 55x38 cm. Ej signerad
Utrop:
700 kr
Såld:
900 kr
måndag 23 januari 2023
kl 18:20:55
300 kr
700 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr